Biuletyn Informacji Publicznej
  
Klauzula Informacyjna
WSPARCIE PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNE

WSPARCIE PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNE

Szanowni Państwo Decyzją Dyrektora Wydziału Edukacji Miasta Łodzi z dnia 25.03.2020 r. działalność Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 2 zostaje zawieszona do 10.04.2020 r.  W obecnej sytuacji najlepiej kontaktować się z Poradnią: w godzinach 8.00-20.00 z dyżurującym nauczycielem/pracownikiem pod nr. tel. 694-230-492 lub mailowo: kontakt@ppp2.elodz.edu.pl     Godziny dyżurów telefonicznych oraz adresy mailowe  pracowników Poradni znajdą Państwo w linku poniżej.  godziny dyżurów telefonicznych oraz adresy mailowe pracowników PPP nr ...

KONCERT MUZYCZNY

KONCERT MUZYCZNY

Serdecznie zapraszamy wszystkie przedszkolaki na koncert muzyczny “Muzyka srebrenego ekranu”, który odbędzie się 3 marca 2020r. (wtorek) o godz. 13:00.

ZAPROSZENIE NA UROCZYTOŚĆ CHOINKOWĄ

ZAPROSZENIE NA UROCZYTOŚĆ CHOINKOWĄ

Serdecznie zapraszamy na Uroczystość Choinkową, która odbędzie się 19 grudnia 2019r. (czwartek) o godz. 10:30. Dzieci ze wszystkich grup wiekowych zaprezentują umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne podczas przedstawienia “Lecimy w kosmos”. Serdecznie prosimy o zapoznanie się z prośbą o pomoc w przygotowaniu strojów dla dzieci – informacja w przedszkolu. Zapraszamy!

Wielkość czcionki
Kontrast