Oficjalna strona przedszkola na Facebooku

Oficjalna strona przedszkola na Facebooku

DRODZY RODZICE !!! Zapraszamy do odwiedzenia i polubienia naszej OFICJALNEJ STRONY PRZEDSZKOLA NA FACEBOOKU. Strona zacznie funkcjonować dnia 30 listopada 2020r . Na stronie będą pojawiać się zdjęcia z życia naszego przedszkola (ciekawych zajęć, imprez oraz uroczystości). Strona na Facebooku również będzie służyć Państwu w przypadku ewentualnej pracy zdalnej (czasowego zawieszenia zajęć).

Warunki prowadzenia przesiewowego badania logopedycznego

Warunki prowadzenia przesiewowego badania logopedycznego

Warunki prowadzenia przesiewowego badania logopedycznego organizowanego w warunkach zagrożenia COVID-19 na terenie PM 50 W ŁODZI w roku szkolnym 2020/2021. Prowadząca badania: mgr Katarzyna Marcinów   Przesiewowe badania logopedyczne prowadzone będą we wrześniu 2020r tylko z dziećmi, których Rodzice wyrazili na to zgodę na piśmie. Ze względu na to, że jest to bliski kontakt fizyczny i możliwe zagrożenie zarażenia bądź ...

DRODZY RODZICE / OPIEKUNOWIE !!!

DRODZY RODZICE / OPIEKUNOWIE !!!

W celu uniknięcia dużego zgromadzenia osób na terenie placówki do przedszkola dziecko jest przyprowadzane i odbierane tylko przez jedną osobę. Rodzic (opiekun) przyprowadzając lub odbierając dziecko zobowiązany jest do zaplanowania odpowiednio wystarczającej ilości czasu, aby nie tworzyły się kolejki przed wejściem do przedszkola.

Wielkość czcionki
Kontrast