Witamy wakacje!!!
Drodzy Rodzice i Kochane Dzieci!
Z okazji zbliżających się wakacji życzymy Wam słonecznych, radosnych i bezpiecznych dni, pełnych niezapomnianych przygód, uśmiechu oraz odpoczynku. Niech wakacyjny czas będzie okazją do wspólnego spędzania chwil z najbliższymi, odkrywania nowych miejsc i zbierania pięknych wspomnień. Dzieciom życzymy wspaniałej zabawy, a Rodzicom spokojnego i udanego wypoczynku. Do zobaczenia po wakacjach.
Dyrekcja, Rada Pedagogiczna i wszyscy pracownicy przedszkola
